Jakie płytki podłogowe warto zastosować przy nowoczesnym wykończeniu wnętrz?

Nowoczesne wzornictwo dominuje obecnie przy wykańczaniu wnętrz. Zapewnia możliwość podkreślenia charakteru obiektu, jednocześnie świetnie komponuje się ze zróżnicowaną kolorystyką i wyposażeniem. Płytki podłogowe są jedynym z ważniejszych elementów wykończenia, które nadaje pomieszczeniu nowoczesny, efektowny charakter.

Tanzania Porcelanosa – bogactwo nowoczesnych wzorów

Tanzania Porcelanosa to płytki cenionego hiszpańskiego producenta, które wyróżniają się nowoczesnym wzornictwem i uniwersalnym zastosowaniem. Można je z powodzeniem wykorzystać do wykończenia kuchni, salonu czy łazienki. Co ciekawe, płytki te można układać również na suficie. Wyróżniają się oryginalnym wzorem, na który składają się drobne listwy stykające się ze sobą pod różnymi katami, tworzące jedną całość. Powierzchnia płytki tworzy geometryczny i trójwymiarowy wzór, który przyciąga wzrok i stanowi alternatywę dla popularnych płytek drewnopodobnych. W pewnej odległości wzornictwo tych płytek może oszukać wzrok oglądającego. Tanzania Porcelanosa to glazura o intrygującej strukturze, idealnie komponująca się z nowoczesnymi wnętrzami – występuje w kilku wariantach kolorystycznych, które nawiązują do drewna migdałowego. 

Paradyż Modernizm

Płytki Tanzania Porcelanosa – o czym pamiętać przed zakupem?

Płytki Tanzania Porcelanosa umożliwiają stworzenie ciekawego i intrygującego wzoru, który wyróżnia się uniwersalnym charakterem. Należy jednak pamiętać, że trójwymiarowy, niepowtarzalny efekt wymaga odpowiedniego ułożenia glazury w formacie 60×60 cm, w czym należy ściśle trzymać się zaleceń producenta. Układanie płytek ułatwiają symbole umieszczone na ich odwrocie – dzięki temu układaniem glazury nie musi zajmować się specjalista, jednak Tanzania Porcelanosa wymagają więcej uwagi i precyzji niż inne, tradycyjne wzory płytek podłogowych i ściennych.