Dlaczego warto zdecydować się na umywalkę podblatową?

Współczesny wystrój wnętrz, który skupia się na akcesoriach do łazienek oferuje szeroki wybór produktów, które pozwalają na estetyczne, ale przede wszystkim funkcjonalne wykończenie tego miejsca. Jak wiadomo, jednym z najważniejszych elementów jest armatura sanitarna. To obowiązkowe wyposażenie łazienki, które pozwala z niej w pełni korzystać. Bardzo ważną strefę pełni ściana, przy której znajdują się lustro oraz umywalka. Jakiego rodzaju model wybrać, aby zapewnić wnętrzu odpowiednią ilość miejsca użytkowego?

Pojedyncza umywalka podblatowa – kiedy się sprawdzi

umywalka podblatowa
Home100.pl

Niewielkich rozmiarów łazienki wymagają trochę pracy, jeśli chodzi o odpowiednią aranżację przestrzeni. Wszystko dlatego, iż muszą tutaj znaleźć się określone elementy, w tym również meble, a jednocześnie dobrze jest utrzymać przestrzeń w ładzie, jak też zapewnić odpowiednią ilość miejsca do wygodnego poruszania się w łazience. Dlatego umywalka podblatowa to świetnie rozwiązanie. Przede wszystkim pozwala uzyskać dodatkową przestrzeń użytkową. W szczególności, jeśli wykorzystać również szafkę z blatem, który może pełnić funkcję. W ten sposób, w maksymalny sposób możliwe jest wykorzystanie dostępnej przestrzeni.

Podwójna umywalka podblatowa

To rozwiązanie jest zdecydowanie przeznaczone do przestronnych łazienek, w których można pozwolić sobie na dwie umywalki. Okazuje się, że jest to rozwiązanie coraz bardziej popularne. Z jednej strony wpływa na komfort użytkowania tego pomieszczenia, szczególnie, jeśli jest to łazienka małżeńska. Z drugiej natomiast przekłada się na względy estetyczne. Tego rodzaju, podwójne umywalki wkomponowane w elegancki blat przypominają wnętrza ekskluzywnych, czy ośrodków spa. Dzięki temu można poczuć się jak w wyjątkowym miejscu. Dodatkowo, pod umywalkami również znajdują się szafki, co przekłada się na większą ilość miejsca do przechowywania rzeczy, jak ręczniki, czy środki czystości lub przybory higieniczne.